| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 205 × 115 × 1 mm |
| Kleurgroep | rood |
| Breedte | 115 mm |
| Hoogte | 1 mm |
| Lengte | 205 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Maatwerk | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Rood |
| Afwerking | Granulaat |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Aqua-pan rood leislag nokafsluiter
€12.00 Oorspronkelijke prijs was: €12.00.€11.00Huidige prijs is: €11.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00.
Onlangs bekeken
- Daktrimmen
Aluminium daktrim set t.b.v. Prieel Modern Groot
€156.00Oorspronkelijke prijs was: €156.00.€141.00Huidige prijs is: €141.00. - Alle Producten
Aqua-pan antraciet leislag nokafsluiter
€12.00Oorspronkelijke prijs was: €12.00.€11.00Huidige prijs is: €11.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.