| Gewicht | 130 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2410 × 1200 × 300 mm |
| Breedte | 2310 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Lengte | 2400 mm |
| Extra informatie | Trap niet inbegrepen |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Actie!
Alle Producten
Veranda de luxe A met voor-ingang
€829.00 Oorspronkelijke prijs was: €829.00.€828.00Huidige prijs is: €828.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.