| Gewicht | 2.762 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2400 × 140 × 22 mm |
| Kleurgroep | rood |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Droging | gedroogd |
| Keurmerk | PEFC |
| Lattype | triple profiel |
| Breedte | 140 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Lengte | 2400 mm |
| Effectieve breedte | 130 mm |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Kopmaat | 2,2 x 14 cm |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Alle Producten
Red Class Wood ME vuren triple profiel 22x140x2400mm, gedroogd, geïmpregneerd, geschaafd
€10.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Rustiek Eiken 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
PuraTech 55 composiet dubbel profiel 33x170x3900mm, cedar, fijne houtnerf
€64.00Oorspronkelijke prijs was: €64.00.€59.00Huidige prijs is: €59.00. - Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x4000mm, dark grey, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€33.00Huidige prijs is: €33.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.