| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 520 × 280 × 100 mm |
| Inbegrepen | bouwtekening |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Producttype | Speeltoestellen |
| Hoogte | 1500 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Extra informatie | Toepasbaar op een verdiepingshoogte vanaf 120 tot en met 1500 mm |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Aanbouwklimwand speeltoestel zelfbouwdoos Net
€76.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.
Onlangs bekeken
- Daktrimmen
Aluminium daktrim zwart Oslo XL type 5-8
€271.00Oorspronkelijke prijs was: €271.00.€245.00Huidige prijs is: €245.00. - Daktrimmen
Aluminium daktrim zwart Oslo XL type 1-4
€226.00Oorspronkelijke prijs was: €226.00.€204.00Huidige prijs is: €204.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.