| Gewicht | 6.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 540 × 290 × 120 mm |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Niet inbegrepen | houtpakket |
| Breedte | 1200 mm |
| Hoogte | 3290 mm |
| Lengte | 1650 mm |
| Lengte | Tot 100 cm |
Speeltoestellen
Blue rabbit zelfbouwdoos 2.0 Toren Belvedere
€163.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
Onlangs bekeken
- Buitenleven
Dakgootset, kunststof, 100 mm, blokhut Dora
€407.00Oorspronkelijke prijs was: €407.00.€389.00Huidige prijs is: €389.00. - Buitenleven
Dakgootset, kunststof, 100 mm, blokhut Daisy
€437.00Oorspronkelijke prijs was: €437.00.€417.00Huidige prijs is: €417.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.