| Gewicht | 100 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2050 × 800 × 50 mm |
| Inbegrepen | bouwtekening |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Producttype | Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Niet inbegrepen | houtpakket |
| Breedte | 2870 mm |
| Hoogte | 2460 mm |
| Lengte | 3560 mm |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Alle Producten
Aanbouwschommel speeltoestel zelfbouwdoos Challenger
€181.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.