8 complete setjes
Actie!
Overkappingen
Reserveset zichtdoorlatend doek Egberdin®
€56.00 Oorspronkelijke prijs was: €56.00.€55.00Huidige prijs is: €55.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 0.8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 240 × 200 × 15 mm |
| Inbegrepen | gespen |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 35 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Extra informatie | 8 complete setjes |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
Onlangs bekeken
- Anti-worteldoek
Anti-worteldoek B420 cm, rol 100m
€308.00Oorspronkelijke prijs was: €308.00.€283.00Huidige prijs is: €283.00. - Buitenleven
Dakgootset verzinkt 125 mm voor blokhut Jackson
€944.00Oorspronkelijke prijs was: €944.00.€847.00Huidige prijs is: €847.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.