| Gewicht | 10.392 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 3650 × 145 × 21 mm |
| Lattype | vlonderplank |
| Keurmerk | FSC |
| Keurmerk productmodel | FSC |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Breedte | 145 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Lengte | 3650 mm |
| Extra informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Kopmaat | 2,1 x 14,5 cm |
| Lengte | 300 – 400 cm |
Alle Producten
Tatajuba hardhout vlonderplank 21x145x3650mm kunstmatig gedroogd, geschaafd, FAS
€44.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Trafo / verdeler incl. afstandbediening incl. 4 wand spots up/down (incl. kabels en splitter)
€268.00Oorspronkelijke prijs was: €268.00.€263.00Huidige prijs is: €263.00. - Alle Producten
Vuren dubbele glas deur 6-ruits zwart gespoten B1850xH2050mm buitenmaat, linksdraaiend
€645.00 - Alle Producten
Tatajuba hardhout vlonderplank 21x145x5800mm kunstmatig gedroogd, geschaafd, FAS
€70.00










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.