| Gewicht | 7.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2900 × 170 × 33 mm |
| Pura kleur | teak |
| Brandklasse | Brandklasse D |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Lattype | Blokprofiel dubbel |
| Keurmerk | FSC |
| Keurmerk productmodel | FSC |
| Kleurgroep | bruin |
| Breedte | 170 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Lengte | 2900 mm |
| Geprofileerd | Ja |
| Windbelasting | 10385 Pa |
| Effectieve breedte | 140 mm |
| Extra informatie | Blind te schroeven |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 13 |
| Materiaal | Composiet |
| Kopmaat | 3,3 x 17 cm |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Actie!
Alle Producten
PuraTech 55 composiet dubbel profiel 33x170x2900mm, teak, fijne houtnerf
€47.00 Oorspronkelijke prijs was: €47.00.€44.00Huidige prijs is: €44.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PuraTech 30 composiet triple profiel 33x170x3900mm, ebony black, fijne houtnerf
€54.00Oorspronkelijke prijs was: €54.00.€48.00Huidige prijs is: €48.00. - Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x4000mm, teak, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€33.00Huidige prijs is: €33.00. - Alle Producten
PuraTech 55 composiet dubbel profiel 33x170x3900mm, cedar, fijne houtnerf
€64.00Oorspronkelijke prijs was: €64.00.€59.00Huidige prijs is: €59.00. - Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x3000mm, light grey, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€27.00Oorspronkelijke prijs was: €27.00.€25.00Huidige prijs is: €25.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.