| Gewicht | 15.75 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 3500 × 60 × 60 mm |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Randafwerking | scherpkantig |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Lengte | 3500 mm |
| Extra informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 1 |
| Houtsoort | Azobé |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Fijn bezaagd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Kopmaat | 6 x 6 cm |
| Lengte | 300 – 400 cm |
Alle Producten
Azobé hardhout paal 60x60x3500mm fijnbezaagd, ongepunt
€26.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Filtersysteem
€449.00Oorspronkelijke prijs was: €449.00.€411.00Huidige prijs is: €411.00. - Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x5000mm, ipé, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€46.00Oorspronkelijke prijs was: €46.00.€42.00Huidige prijs is: €42.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.