Voor het behandelen van hardhouten producten. Gaat vergrijzing van hardhout tegen
Alle Producten
Carefree Protect Bangkirai olie 0,75 ltr
€15.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 0.723 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 115 mm |
| Toe te passen op | hout |
| Dekking | transparant |
| Kleurgroep | transparant |
| Moet geprimed | Nee |
| Inhoud (liter) | 0.75 L |
| Extra informatie | Voor het behandelen van hardhouten producten en gaat vergrijzen tegen |
| Houtsoort | Bangkirai |
| Kleur | Kleurloos |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.