| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 110 × 110 × 130 mm |
| Toe te passen op | hout |
| Gebaseerd op | water |
| Dekking | dekkend |
| Kleurgroep | zwart |
| Gemiddeld verbruik | 0.17 L |
| Moet geprimed | Nee |
| Inhoud (liter) | 1 L |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.