| Gewicht | 13 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 140 × 110 mm |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Kolommen | 8,5 x 85 mm |
| Producttype | Houtpakketten speeltoestellen |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Keurmerk | PEFC |
| Zelfbouw | Nee |
| Voorgeboord | Nee |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 13 |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Aanbouwklimwand speeltoestel houtpakket Wall, douglas
€61.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.