| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 4500 × 200 × 20 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Keurmerk productmodel | FSC |
| Randafwerking | scherpkantig |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Lengte | 4500 mm |
| Extra informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 1 |
| Materiaal | Hout |
| Houtsoort | Angelim vermelho |
| Afwerking | Fijn bezaagd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Kopmaat | 2 x 20 cm |
| Lengte | 400 – 500 cm |

Alle Producten
Angelim vermelho hardhout schothout 20x200x4500mm fijn bezaagd
€34.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.