| Gewicht | 38.51 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1900 × 1000 × 120 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Beslag kleur | blank |
| Deurtype | enkele deur |
| Beslag materiaal | RVS |
| Beslag afwerking | geborsteld |
| Plank | 1,4 x 140 mm |
| Bevestigingsmethode | geschroefd |
| Cilindermaat | 40/40 |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Backset | 45 mm |
| Hart-op-hart maat | 72 mm |
| Framedikte | 19 mm |
| Extra informatie | Voorzien van ijzeren frame |
| Materiaal | Metaal |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Keruing |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuindeur Solide keruing hardhout , 9-planks 1800x1000mm
€222.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€80.00Huidige prijs is: €80.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.