| Gewicht | 520 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2180 × 1400 × 900 mm |
| Roede | losse roedes |
| Inbegrepen | raamkozijn |
| Glasdikte | 3-9-3mm |
| Glas | isolatieglas |
| Materiaal | Rvs |
| Houtsoort | Vuren |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Actie!
Buitenleven
Standaard R&D | Fuerteventura | onbehandeld
€3,129.00 Oorspronkelijke prijs was: €3,129.00.€3,119.00Huidige prijs is: €3,119.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Buitenleven
Dakgootset, kunststof, 100 mm, blokhut Letterkenny
€1,059.00Oorspronkelijke prijs was: €1,059.00.€1,042.00Huidige prijs is: €1,042.00. - Buitenleven
Dakgootset, kunststof, 100 mm, blokhut Clockhouse
€407.00Oorspronkelijke prijs was: €407.00.€401.00Huidige prijs is: €401.00. - Buitenleven
Dakgootset, verzinkt, 125 mm, blokhut Ollie
€559.00Oorspronkelijke prijs was: €559.00.€516.00Huidige prijs is: €516.00. - Buitenleven
Dakgootset, verzinkt, 125 mm, blokhut Gorliz
€404.00Oorspronkelijke prijs was: €404.00.€374.00Huidige prijs is: €374.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.