Deze decoratiematten zijn enkelvoudig gebonden
Alle Producten
Rieten decoratiematten op rol, enkelvoudig H100 x L600 cm
€23.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 3.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 185 × 255 × 1000 mm |
| Gebonden | enkel |
| Hoogte | 1000 mm |
| Lengte | 6000 mm |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Materiaal | Riet |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€443.00Huidige prijs is: €443.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.