| Gewicht | 8.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1870 × 135 × 80 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Breedte | 550 mm |
| Lengte | 550 mm |
| Verpakkingseenheid | 2 piece |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€39.00Huidige prijs is: €39.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€36.00Huidige prijs is: €36.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€118.00Huidige prijs is: €118.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.