Voor het zelf maken van een tuindeur. De planken zijn d.m.v.
boorschroeven te bevestigen aan het frame. De dikte van het frame is ca. 19mm.
Alle Producten
Ijzeren deurframeset compleet 1550x1200mm
€77.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 12.441 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1550 × 1200 × 162 mm |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Breedte | 19 mm |
| Hoogte | 1550 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Slotkastruimte | Nee |
| Extra informatie | De planken zijn d.m.v. boorschroeven te bevestigen aan het frame, de dikte van het frame is 19 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€118.00Huidige prijs is: €118.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.