| Gewicht | 206.15 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 440 × 340 × 124.6 mm |
| Spanten | 4,4 x 70 mm |
| Dakbedekking inbegrepen | zeildoek |
| Daktype | meerhoekig dak |
| Ringbalk | 4,4 x 70 mm |
| Kolommen | 6,8 x 68 mm |
| Inbegrepen | zeildoek |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kleurgroep | groen |
| Zelfbouw | Nee |
| Breedte | 3000 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Nokhoogte | 2830 mm |
| Aantal kolommen | 4 |
| Doorloophoogte | 2030 mm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Houten paviljoen met zeildoek vuren groen geïmpregneerd
€570.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.