| Gewicht | 1.46 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 910 × 150 × 150 mm |
| Kleurgroep | grijs |
| Breedte | 340 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Lengte | 910 mm |
| Dikte | 3.5 mm |
| Maatwerk | Nee |
| Afwerking | Glad |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Easy-pan antraciet glans nokvorst 90 cm
€11.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.