| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 205 × 115 × 1 mm |
| Kleurgroep | grijs |
| Breedte | 115 mm |
| Hoogte | 1 mm |
| Lengte | 205 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Maatwerk | Nee |
| Afwerking | Glad |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€39.00Huidige prijs is: €39.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.