| Gewicht | 15.31 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 220 × 220 × 32 mm |
| Blokhut behandeling | onbehandeld |
| Roede | losse roedes |
| Beslag afwerking | gepoedercoat |
| Inbegrepen | raamkozijn |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Keurmerk | PEFC |
| Raamtype | uitzetraam |
| Glasdikte | 4mm |
| Beslag materiaal | RVS |
| Glas | enkel glas |
| Beslag kleur | zwart |
| Breedte | 850 mm |
| Hoogte | 635 mm |
| Raamafmetingen | 74,8 x 548 mm |
| Binnenafmeting kozijn | 85,0 x 635 mm |
| Buitenafmeting kozijn | 90,0 x 700 mm |
| Materiaal | Rvs |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Douglas uitzetraam 6-ruits B900xH700mm (buitenwerkse maat) incl. 2 soorten roedes, RVS raambeslag, tochtrubber
€228.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€77.00Huidige prijs is: €77.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€77.00Huidige prijs is: €77.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.