| Gewicht | 14.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 5000 × 70 × 45 mm |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Randafwerking | ronde hoeken |
| Droging | gedroogd |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Lengte | 5000 mm |
| Kernvrij | Ja |
| Topkwaliteit | Ja |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Kopmaat | 4,5 x 7 cm |
| Lengte | 400 – 500 cm |
Alle Producten
Douglas regel 45x70x5000mm, gedroogd, geschaafd, 4 ronde hoeken
€22.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.