| Gewicht | 48.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2050 × 1000 × 65 mm |
| Blokhut behandeling | onbehandeld |
| Beslag afwerking | gepoedercoat |
| Deurtype | enkele deur |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Beslag materiaal | RVS |
| Draairichting deur | links scharnierend |
| Keurmerk | PEFC |
| Beslag kleur | zwart |
| Cilindermaat | 40/40 |
| Breedte | 950 mm |
| Hoogte | 2015 mm |
| Backset | 50 mm |
| Dikte | 45 mm |
| Hart-op-hart maat | 72 mm |
| Deurafmetingen | 84,7 x 1966 mm |
| Binnenafmeting kozijn | 95,0 x 2015 mm |
| Buitenafmeting kozijn | 100,0 x 2050 mm |
| Materiaal | Hout |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Alle Producten
Douglas enkele dichte deur B1000xH2050mm buitenmaat, linksdraaiend
€589.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€443.00Huidige prijs is: €443.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€77.00Huidige prijs is: €77.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.