Deze dopheidematten zijn ingebonden met ijzerdraad
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 240 × 170 × 1800 mm |
| Hoogte | 1750 mm |
| Lengte | 5000 mm |
| Extra informatie | Ingebonden met ijzerdraad |
| Materiaal | Dopheide |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€80.00Huidige prijs is: €80.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€39.00Huidige prijs is: €39.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.