| Gewicht | 91.78 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 × 1000 × 60 mm |
| Inbegrepen | EPDM contactlijm (1-zijdige verlijming) |
| Kleurgroep | zwart |
| Dikte | 1.14 mm |
| Maatwerk | Nee |
| LSFR certificering | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Epdm |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Combinatie Set 1 – EPDM incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€1,079.00 Oorspronkelijke prijs was: €1,079.00.€1,029.00Huidige prijs is: €1,029.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€39.00Huidige prijs is: €39.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.