| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 200 × 200 × 370 mm |
| Kleurgroep | grijs |
| Inbegrepen | HWA buis Ø8×470 mm |
| Keurmerk | KIWA |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 370 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Versterkt | Ja |
| Extra informatie | Gewicht: 20,0 kg |
| Materiaal | Beton |
| Kleur | Wit/grijs |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Berton Betonpoer 200x200x370mm, wit, met HWA
€43.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€36.00Huidige prijs is: €36.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€77.00Huidige prijs is: €77.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€39.00Huidige prijs is: €39.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.