Houd er rekening mee dat de leverdagen van betonbestellingen in de weken 31, 32 en 33 kunnen afwijken van de gebruikelijke leverdagen vanwege de vakantieperiode.
Alle Producten
Berton©-afdekkap antraciet vlakke kop 180 cm tussenmodel
€42.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 10.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 40 × 67 mm |
| Kleurgroep | grijs |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Keurmerk | KIWA |
| Breedte | 67 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Lengte | 1800 mm |
| Versterkt | Ja |
| Materiaal | Beton |
| Koptype | Vlakke kop |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Pine 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Embadecor Kastanje 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.