| Gewicht | 1.46 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 910 × 150 × 150 mm |
| Kleurgroep | grijs |
| Breedte | 340 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Lengte | 910 mm |
| Dikte | 3.5 mm |
| Maatwerk | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Afwerking | Granulaat |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Aqua-pan antraciet leislag nokvorst 90 cm
€15.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.